Напруга на обкладках плоского конденсатора, заповненого парафіном, дорфвнює 100 В. Площа кожної

обкладки 50 s㎡ , відстань між ними 1мм. Визначте заряд конденсатора

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилова Софья.
1)
Ёмкость конденсатора:
C = ε₀·ε·S / d = 4π·10⁻⁷·2,1·50·10⁻⁴ / (1·10⁻³) ≈ 2,64·10⁻⁷ Ф

2)
Заряд конденсатора:
q = C·U = 2,64·10⁻⁷·100 ≈ 26·10⁻⁶ Кл    ил   26 мКл