З якою циклічною частотою відбувається електромагнітні коливання ,період яких становить 6,28*10^-6

с????????Памагітє!Helppp!!!!!!!!!$$$$$$$____

Ответы на вопрос

Отвечает Горюнов Денис.
Ω = 2π / T

ω = 6,28 / (6,28*10⁻⁶) = 1*10⁶ рад/с