Яка швидкість світла в алмазі якщо при частоті 2,73*10(14)Гц довжина хвилі в ньому 450 НМ?


Ответы на вопрос

Отвечает Смаглюк Маша.
Λ=c/ν
c = λ × ν = 450 × 10^-9 × 2,73 × 10^14 = 1228,5 × 10^5 ≈ 1,3 × 10^8 (м/с)