Визначити довжину активної частини провідника, щоб при переміщені його зі швидкістю 54 км/г

перпендикулярно вектору магнітної індукції 0,4 Тл, в ньому збуджувалась ЕРС індукції 3 В. Помогите!

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Ира.
V=54км/год=15м/с   ε=3 B      B=0.4Тл      sin90°=1   L=? 

F=B*I*L
A=F*S=B*I*L*S=B*L*S*q/t=B*L*v*q
ε=A/q=B*L*v
L=ε/(B*v)=0.5