Тиск в рентгенівській трубці при 15 градусів цельсія дорівнює 1,2 мПа. Яким буде тиск в працюючій

трубці при 80 градусах цельсія і 150 градусів цельсія

Ответы на вопрос

Отвечает Апостолюк Роман.

p1=1.2*10^-3 Па T1=288 K T2=353 K T3=423 K p2=? p3=?

===

V=const

p1/T1=p2/T2=p3/T3

p2=p1*T2/T1=1.2*10^-3*353/288=1.47*10^-3 Па

p3=p1*T3/T1=1.2*10^-3*423/288=1.76*10^-3 Па

========================================