Сталевий лом завдовжки 1 м маса якого 8 кг, лежить на горизонтальному ящику, виступаючи за його

край з ліва на 20 см. Яку мінімальну силу слід прикласти до правого кінця лома, щоб його підняти? А. 20Н Б. 25Н В. 30Н Г. 35Н

Ответы на вопрос

Отвечает Константинова Диана.

====Δ======⇵==========⇅

20см O P(50см) F(80см)


PL1=FL2

mg(50-30)=F80

8*10*20=F80

80*20=F80

F=20 H