знайти найбільший порядок спектра для жовтої лінії натрію λ=589 нм, якщо стала дифракційної гратки

дорівнює d=2 мкм

Ответы на вопрос

Отвечает Хромова Дарья.

d*sina=k*L

a=90 sin90=1 k=d/L=2*10^-6/589*10^-3=3