Перпендикулярно до дифракційної ґратки, яка має 1000 штрихів на 1 мм, падає фіолетовий промінь з

довжиною хвилі 0,4 мкм. Визначте максимальний порядок інтерференційної смуги (порядок спектра).

Ответы на вопрос

Отвечает Ватолина Кристина.
D=1/1000=10^-6 м  л=0,4*10^-6 м   km- ?

для ГРАТКИ имеем
d*sina=k*л
k=km  если sina=1

km=d/л=10^-6/0,4*10^-6=10/4 ~ 2

Ответ 2