Резистори опорами 12,20,30 Ом зєднані паралельно і підключені до джерела постійної напруги 60В.Яку

потужність споживає кожний з резисторів.

Ответы на вопрос

Отвечает Куркин Константин.

P₁ = U²/R₁ = 3600/12 = 300 Вт; P₂ = U²/R₂ = 3600/20 = 180 Вт; P₃ = U²/R₃ = 3600/30 = 120 Вт;