Резистори з опорами R1= 12 Ом, R2= 24 Ом з’єднані паралельно і підключені до джерела постійної

напруги U= 36 В. Яка потужність струму в кожному з резисторів? У всьому колі?

Ответы на вопрос

Отвечает Ли Феликс.

Ответ:

Объяснение:

U_1 = U_2 = 36~V\\P_1 = \dfrac{U_1^2}{R_1} = \dfrac{36^2}{12} = 108~W\\P_2 = \dfrac{U_2^2}{R_2} = \dfrac{36^2}{24} = 54~W\\R_0 = \dfrac{R_1R_2}{R_1 + R_2} = \dfrac{12 * 24}{12 + 24} = 8~Om\\P_0 = \dfrac{U^2}{R_0} = \dfrac{36^2}{8} = 162~W