Сабак арасында узылыс 10минутка созылады. Бул уакытты секундпен, минутпен, сагатпен корсетындер.


Ответы на вопрос

Отвечает Пентегов Сергей.

в секундах 10*60= 600сек

в минутах 10мин

в часах 10/60=1/6 часа