Автомобіль рухаєтьчя зі швидкістю 54км год якою буде швидкість автомобфля через 4 с після початку

гальмування якщо при гальмувані прискотення постфйне і дорівнює 3 м\с в квадраті

Ответы на вопрос

Отвечает Кибаров Джамиль.
54км/год =15 м/с
Ux=u-a*t
Ux=15-4*3=3м/с
Відповіль 3М/с