Яку роботу виконує чоловік, коли піліймає тіло масою 2 кг на висоту 1 м з прискоренням 3 м/с у

квадраті

Ответы на вопрос

Отвечает Недбайло Лиза.

Решение:

A = Fh по определению.

F - mg = ma => F = m(a+g) по второму закону Ньютона.

A = mh(a+g)  вывод из предыдущих формул.

A = 2 * 1 * (3 + 10) = 26 (Дж).

Ответ:  26 Дж.