Тіло падає протягом 5 секунд.з Якої висоти воно падає.? Яку швидкість матиме під час удару об землю?


Ответы на вопрос

Отвечает Гордеева Юля.

h=g*t²/2=10*5²/2=125 м

v=g*t=10*5=50 м/с

=====================