у ванну налито 80 литров води за температури 10 градусів ,скільки літрів води за температурою 100

градусів потрібно додати у ванну ,щоб температура води в ній становила 25 градусів ?масою ванни знехтуйте

Ответы на вопрос

Отвечает Гладько Инга.

Назовём обьём воды температуры 100 градусов v1 = х.

Обьём воды при 10 градусах v2 = 80. Тогда обьём 25-градусной воды v3 = 80 + х

v1*t1 + v2*t2 = v3*t3

х*100 + 80*10 = 25*(80+х)

100х - 25*х = 80*(25-10)

75*х = 80*15

х = m1 = 16 литров