Два точкових заряди по 1 мкКл кожний знаходяться на відстані 20 см один від одного. Яка сила

взаємодії між ними?

Ответы на вопрос

Отвечает Мастаков Дмитрий.

F=k*q^2/R^2

F=9*10^9*(10^-6)^2/0,2^2=0,225 H