Визначте електроємність плоского повітряного конденсатора, площа пластин якого 20 см2, а товщина

слюди 1мм (ε = 7).

Ответы на вопрос

Отвечает Салтыкова Юлия.

S=20*10^-4 м²    d=10^-3 м      ε=7     εo=8.85*10^-12 Ф/м    C=?

===

C=εo*ε*S/d=8.85*10^-12*20*10^-4/(10^-3)≈1.24*10^-10 Ф    

=======================================