Якою э обертова частота точок патрона електродрыля, якщо за хвылыну патрон здийснюэ 900 обертив?


Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

Обертова частота, T

n = N/t

N - кількість оботрів

t - час за який зроблено ці оберти, в секундах

У твоєму випадку : T = 900/60 = 15 об/с (обертів за секунду)