Скільки літрів вуглекислого газу утвориться внаслідок повного згоряння 5 л ацетилену

2С2Н2+502->4СО2+2Н20

Ответы на вопрос

Отвечает Туева Анастасия.

Дано

V(C2H2) = 5 л = 5 дм3

Решение

2C2H2 + 5O2 = 4CO2 + 2H2O

V(CO2) = 2V(C2H2) = 2 * 5 = 10 дм3

Ответ: 10 дм3