Вкажіть скільки літрів вуглекислого газу co2 утвориться внаслідок повного згоряння 2л пропіну​


Ответы на вопрос

Отвечает Волковысский Александр.

Ответ:

2С2H2+5O2=4CO2+2H2O

V(C2H2):V(CO2)=2:4=1:2

V(CO2)=2*2=4л