Якою є обертова частота патрона електродриля , якщо за хвилину він здійснює 900 обертів?


Ответы на вопрос

Отвечает Гордиенко Поля.

T=50 c, n=900. v-? v=n/t=900/60=15 об/с. Відповідь: 15 об/с.