Визначити період обертання електрона, що рухається в магнітному полі з індукцією 0.2Тл


Ответы на вопрос

Отвечает Райымбек Жаксыбек.

период обращения электрона — T=\dfrac{2\pi}{\omega}

v=\omega R=\dfrac{eBR}{m}


T=\dfrac{2\pi m}{eB}=\dfrac{2\times 3.14\times 9.1\times 10^{-31}}{1.6\times10^{-19}\times 2\times 10^{-1}}\approx 18\times 10^{-11}\,\, c=180 пс


ответ 180 пс.