Сила струму в провіднику 0.16 А.Скільки електронів проходить через поперечний переріз провідника за

0.1 с

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёва Дарья.

q=I*t   N=q/e=I*t/e=0,16*0,1/1,6*10^-19=10^29