Космічна ракета під час старту з поверхні землі рухається вертикально з прискоренням 20 м/с² .

Визначте вагу льотчика-космонавта в кабіні, якщо його маса 80кг. Якого перевантаження зазнає льотчик?

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Дима.

дано m=80 кг    а=20 м/с2    P1- ?   P2- ?

P1=mg=800 Н

P2=mg+ma=80(10+20)=2400 Н