Сосс, 30 баллов!!! Коливальні рухи точки описуються рівнянням х = 0,05 Cos20Πt. Написати рівняння

швидкості, прискорення руху точки. Знайти координату, швидкість та прискорення після 1/60 с після початку коливань.t=0

Ответы на вопрос

Отвечает Галкин Данила.
Х(t)=0,05cos20πt
v=x'(t)=0,05(-sin20πt)*20π=-πsin(20πt)

v=-πsin(20π*1/60)=-πsinπ/3=-π *√3/2=
-√3π/2