Яку швидкість набуде автомобіль при гальмуванні з прискоренням 0.5 м/с через 10с від початку

гальмування, якщо початкова швидкість 72 км/год. Хелп

Ответы на вопрос

Отвечает Хворостова Виктория.
72 км \ ч = 20 м \ с
v = v0 + at
v = 20 + 0,5 * 10 = 25 + 5 = 30 m \ c