Період коливань тіла дорівнює 0,5 с. Обчисліть частоту коливань цього тіла.


Ответы на вопрос

Отвечает Тюленёв Дима.
N = 1/T;
n = 1/0,5 = 2 [1/c].
ответ: n = 2 [1/c].