Кулер комп’ютера за 0,7 хвилини здійснює 2000 обертів. Чому дорівнює період та частота обертання

кулера?

Ответы на вопрос

Отвечает Любимцева Ксения.

N=t/T

T=t/N=0.7/2000 = 0.00035

V=1/T=1/0.00035 = 2857 Гц