Трактор рухався з постійною швидкістю. його колесо діаметром 1,9м робить 380 обертів за 3хв 10 с.

Визначте період обертання,обертову частоту і кутову швидкість колеса трактора.З якою швидкістю рухається трактор?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Артем.

3 хв 10 с=190 с

T=t/N=190/380=0,5 с

ν=1/T=1/0,5=2 Гц

ω=2πν=2*3,14*2=12,56 рад/с

v=ωR=ωD/2=12,56*1,9/2≈11,9 м/с

Ответ: T=0,5 с; ν=2 Гц; ω=12,56 рад/с; v≈11,9 м/с