У балоні міститься газ метан під тиском 200 атм за температури 27грпдуів. Знайти густину газу в

балоні

Ответы на вопрос

Отвечает Овсянников Никита.

Дано: P=200*10^5 Па T=300 K M=16*10^-3 кг/моль  p-?

P*M=p*R*T  p=P*M/R*T=200*10^5*16*10^-3/8,31*300=128 кг/м3