ЕРС джерела струму 1.5 В а сила струму в колі 0.2 А визначити внутрішній опір джерела якщо

зовнішній опір 1 Ом . Яка напруга на зовнішньому опорі? ... Пояснення обов'язкові

Ответы на вопрос

Отвечает Праволюбова Маша.
Общее сопротивление Ro=E/I=1.5/0.2=7.5 Ом, тогда внутреннее r=7.5-1=6.5 Ом. Напр. на внешнем U=I*R=0.2*1=0.2 В