Поїзд проїхав перші 40 км із швидкістю 80 км/год і наступні 135 км – із швидкістю 90 км/год.

Визначте середню швидкість поїзда на усьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Ксения.
T = s : v
t1 = 40 : 80 = 0,5 ч
t2 = 135 : 90 = 1,5 ч

 < v > = \frac{s1 + s2}{t1 + t2}

 < v > = \frac{40 + 135}{0.5 + 1.5} = 58.3 \: \: ( \frac{км}{ч} )