Камень падає з деякої висоти впродовж часу t = 1,43c. Знайдіть кінетичну і потенціальну енергії

каменю на середині шляху. Маса каменю 2кг

Ответы на вопрос

Отвечает Голиков Дмитрий.
H = gt^2 \ 2
h = ( 9,8 * 1,43^2 ) \ 2 ≈ 10 м
h' = 1\2 * h
h' = 1\2 * 10 = 5 м

Еп = mgh
Eп = 2 * 9,8 * 5 = 98 Дж

t' = ( 2h' \ g )
t' = ( 2 * 5 \ 9,8 ) ≈ 1,02 c
v' = gt'
v' = 9,8 * 1,02 = 9,996 м\с
Ек = mv^2 \ 2
Ек = 2 * 9,996^2 \ 2 ≈ 99,92 Дж