максимальна відстань виявлення об'єктів даним радіолокатором становить 60 км і не визначається його

потужністю. визначте частоту проходження імпульсів цього радіолокатора

Ответы на вопрос

Отвечает Бородин Егор.

Час проходження сигналу до об'єкту на відстань 60 км і в зворотному напрямку (+60 км

t=\frac{2s}{c}=\frac{2*60}{300000}=0,0004с

де s - відстань до об'єкта, с - приблизна швидкість радіохвилі

Частота проходження імпульсів

f=\frac{1}{t}=\frac{1}{0.0004} = 2500 Гц