Першу половину шляху автомобіль проїхав зі швидкістю удвічі меншою за швидкість у другій

ділянці.Середня шляхова цвидкість автомобіля становть 40км/год.Обчисліть швикість тіла на першій половині шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Влада.

Весь путь равен S.

Половина пути:

S1 = S2 = S/2

V1 = V - скорость на первом участке

V2 = 2·V - скорость на втором участке

Время на первом участке:

t1 = S1 / V1 = S / (2·V)

Время на втором участке:

t2= S2 / V2 = S / (4·V)


Общее время:

t = t1 + t2 =  S / (2·V) +  S / (4·V) = 3·S / (4·V)

Средняя скорость:

Vcp = S / t = S·4·V /(3·S)  = 4·V / 3

40 = 4·V / 3

4·V = 3·40

V = 120/4 = 30 км/ч - скорость на первой половине