На якій відстані розташовані дві кульки зарядіми 0,6мкКл і 5,4мкКл, що взаємодіють із силою 2,7мН у

вакуумі?

Ответы на вопрос

Отвечает Rebrik Vika.

F=k*q1*q2/R^2    R=sqrt(k*q1*q2/F)=sqrt(9*10^9*0,6*10^-6*5,4*10^-6/2,7*10^-3)=3,29 м