Визначте повну енергію частинки масою m яка вилетіла із прискорювача зі швидкістю 0.6с Варіанти:

1) 0.25mc^2 2) 0.36mc^2 3) 1.25mc^2 4) 1.6mc^2

Ответы на вопрос

Отвечает Миргородский Даня.

E = m·V² = m·(0,6·c)² = 0,36·m·c²