парашутист рівномірно опускається зі швидкістю 5м/с. сила опору повітря за 20 с спуску виконує

роботу 75 кДж. визначити масу парашутиста​

Ответы на вопрос

Отвечает Матюшёнок Стефания.

v=5 м/с    t=20 c    A=75*10^3 Дж   m=?

===

A=m*g*h

h=v*t

m=A/(g*v*t)=75*10^3/(10*5*20)=75 кг

================================