Чому дорівнює об'єм залізного куба, якщо його вага 15.6 кH? ( p в третій степені = 7800кг/м3)


Ответы на вопрос

Отвечает Botalova Vera.
P = m/V;

V = m/p;

P = mg; m = P/g.

V = (P/g)/p = (15,6*10³/9,8)/7800 ≈
0,2 м³.