Електроскопу надали заряд, що дорівнює -6.4 * 10 в -10 степені Кл. Якій кількості електронів

відповідає цей заряд, якщо заряд електрона за модулем дорівнює 1.6 * 10 в мінус 19 степені Кл, а його маса 9.1 * 10 в -31 степені кг? Збільшилась чи зменьшилась при цьому маса електроскопа?

Ответы на вопрос

Отвечает Селезнёв Александр.

Ответ:

∆m=36.4*10^-22 кг

N=4*10⁹

Объяснение:

q=Ne

N=q/e=6.4*10^-10/1.6*10^-19=4*10^9

так як електрон має масу,то маса електроскопа збільшилась

тобто ∆m=N*m0=4*10⁹*9.1*10^-31=36.4*10^-22 кг