До кінців нитки ,перекинутої через нерухомий блок,підвішено тягарці ,маси яких 80 г і 120г .Вантажі

утримують на відстані 2 м один від одного.Через який час після того,як вивільнити систему ,тягарці опиняться на одному рівні

Ответы на вопрос

Отвечает Цуканов Сергей.

m1=0.08 кг   m2=0.12 кг   h=2 м   t=?

===

h/2=a*t²/2

t=√(h/a)

T-m1*g=m1*a

m2*g-T=m2*a

сложим левые и правые части и найдем а

a=g*(m2-m1)/(m1+m2)=10*(0.12-0.08)/(0.08+0.12)=2 м/с²

t=√(2/2)=1 c

============================