До кінців нитки, перекинутої через нерухомий блок, підвішено тягарці, маси яких дорівнюють 80г та

120г. Вантажі утримують на відстані 2м один від одного. Через який час після того, як вивільнити систему, тягарці опиняться на одному рівні? а) 1сб) 1,5св) 2сг) 2,5с ​

Ответы на вопрос

Отвечает Галс Гуля.

Ответ:

Объяснение:

Ускорение:

a = g·(m₂ - m₁) / (m₂ + m₁)

a = 10·(120-80)·10⁻³ / ((120+80)·10⁻³) = 2 м/с²

Расстояние:

S/2 = a·t²/2

t = √ (S/a) = √ (2/2) = 1 с

Правильный ответ:

а) 1 с