Обчисліть силу тяжіння,яка діє на тіло масою 10кг; та 2,6 кг


Ответы на вопрос

Отвечает Андруцкий Даниил.

Сила тяжіння визначається за формулою: F=mg, де  g= 9,8

Отже  F=10*9,8=98

F=2,6*9,8=25,48

Если не ошибаюсь то так