За 10с через поперечний переріз провідника пройшов заряд 20 Кл.Знайдіть потужність струму, якщо

напруга на кінцях провідника становила 12В

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасенко Анюта.

t=10 c    q=20 Кл   U=12 B   P=?

===

I=q/t

P=I*U=q*U/t=20*12/10=24 Вт

========================