Брусок масою 2 кг рівномірно тягнуть уздовж стола за допомогою динамометра. При цьому динамометр

показує 7Н, а пружина динамометра є горизонтальною. Який коефіцієнт тертя між бруском і столом?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Анна.

F=Fтр=μmg

μ=F/mg=7/(2*10)=0,35