Стала розпаду радіоактивного торію 232 дорівнює 2,68*10^-13 с^-1. Скільки розпадів відбудеться за

1с у радіоактивному препараті торій 232 якщо в ньому міститься 7,5*10^24 атомів

Ответы на вопрос

Отвечает Запольский Ярослав.

A = 2,68*10^13*c^-1 * 7,5*10^24 = 20.01*10^11