В мережу змінного струму з діючим значенням напруги 120 В послідовно увімкнені про- відник з

активним опором 10 ()м і котушка індуктивністю 0.1 Гн. Визначити частотуструму, якщо амплітудне значення сили струму в колі рівне 5 А​

Ответы на вопрос

Отвечает Чашуина Дарина.

Индуктивное сопр. Хл=wL=2πfL, полное Z=U/I=120/5=24 Ом, а оно Z²= R²+Хл², откуда Хл²=24²-10²=476 Ом², Хл=21.8== 2πfL, f=21.8/(6.28*0.1)=34.7 Гц