ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!!!!ДАЮ 30 БАЛОВ!!!!!Металевий трос , який складається з 200 дротів діаметром 0,5 мм

кожен, витримує вантаж до 1650 кг. Знайдіть межу міцність металу , з якого виготовлено трос ​

Ответы на вопрос

Отвечает Становов Андрей.

Предел прочности-механическое напряжение разрыва, тогда

∑=Fобщ/Sобщ=Fобщ/NS=

1650*10/(200*0.5*10^(-6))=165МПа