!!!!ДАЮ 30 БАЛЛОВ!!!!! Після того як тягарець підвісили до пружини й відпустили він почав

коливатися у вертикальній площині й за півхвилини здійснив 60 коливань Визначте період і частоту коливань тягарця. Як зміняться отримані вами величини,якщо цю пружину замінити на іншу з більшою жорсткістю? ------------------------------------------------------------------------------------------------------ После того как грузило подвесили к пружине и отпустили он начал колебаться в вертикальной плоскости и за полминуты совершил 60 колебаний Определите период и частоту колебаний грузила. Как изменятся полученные вами величины, если эту пружину заменить на другую с большей жесткостью?

Ответы на вопрос

Отвечает Смолин Николай.

T(перiод обертання)=30/60=0,5сек.

n(частота коливань)=60/30=2кол/сек.

Чим бiльша жортскiсть тим меньше буде коливань