дефібрилятор-медичний пристрій що застосовують при зупинці серця. Під час розряду напруга між

електродами приладу дорівнює 4000В. Опір шкіри людини становить 400кОм. Обчисліть електричний заряд, що проходить по тілу людини під час розряду, який триває 0,01с

Ответы на вопрос

Отвечает Ильина Маша.

I=U/R=4000/400000=0.01 A

I=q/t

q=I*t=0.01*0.01=0.0001 Кулон = 100 мк Кл